Naujienos
Neabejingų nemažėja Spausdinti
spalio 28, 2008

Kyšiai.lt nuotr.Po Kyšiai.lt peticija prieš korupciją pasirašančiųjų nemažėja. Prieš korupciją pasisako žmonės ne tik iš Lietuvos, bet ir lietuviai iš kitų pasaulio kampelių.

Komentarai (6) | Skaityti...

 
STT pradėjo keitimąsi specialistais su FTB Spausdinti
spalio 20, 2008

Sxc.hu nuotr.Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ir JAV federalinių tyrimų biuras (FTB) baigė pirmąjį apsikeitimo specialistais etapą. Vasarą žvalgybos agentai iš Lietuvos stažavosi FTB mokymo centre Teksase, JAV, o rugsėjį Lietuvoje dvi savaites dirbo FTB analitikas.

Komentarai (4) | Skaityti...

 
Po kratos Kauno savivaldybėje sulaikytas valdininkas Spausdinti
spalio 03, 2008

 Ketvirtadienį STT Vilniaus ir Kauno valdybų pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl galimo kyšininkavimo, padėjimo priimti kyšį ir dokumentų klastojimo, įtariant kyšio priėmimu Vilniuje sulaikė Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir kultūros departamento vyriausiąjį specialistą Ramūną Maruniaką.

Komentarai (14) | Skaityti...

 
STT įvedė papildomą „karštosios linijos“ numerį Spausdinti
rugsėjo 29, 2008

Verslosavaite.lt nuotr.Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) įvedė naują „karštosios linijos“ numerį. Asmenys, paskambinę visą parą veikiančiu telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333, galės anonimiškai pranešti apie galimus kyšininkavimo atvejus.

Komentarai (5) | Skaityti...

 
Korupcijos mažinti Lietuvoje nesiseka Spausdinti
rugsėjo 23, 2008

 Lietuva išlieka korumpuota valstybė. Šalies korupcijos suvokimo indeksas dar labiau nutolo nuo 5 balų barjero, skiriančio skaidrias valstybes nuo labai korumpuotų. „Transparency International“ Lietuvos skyriaus (TILS) antradienį paskelbtuose korupcijos suvokimo indekso (KSI) tyrimo rezultatuose Lietuvai skiriamas įvertinimas sumažėjo 0,2 balo ir siekia 4,6.

Komentarai (10) | Skaityti...

 
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 111 - 120 is 151
Joomla SEF URLs by Artio

reklama