Naujienos
Portalo lankytojai pažėrė originalių idėjų Spausdinti
liepos 25, 2008

Kyšiai.lt nuotr.Vos tik startavus interneto portalui Kyšiai.lt, skaitytojai pradėjo aktyviai dalintis pasiūlymais, kaip sumažinti korupciją Lietuvoje ir, žinoma, savo asmenine patirtimi.

Komentarai (10) | Skaityti...

 
Už „pagreitinimą“ – 200 Lt gydytojui į kišenę Spausdinti
liepos 24, 2008

Kyšiai.lt nuotr.Gautas konkretus pranešimas apie organizuotą kyšininkavimą vienoje valstybinėje Kauno medicinos įstaigoje.

Komentarai (17) | Skaityti...

 
Startui – išskirtinis dėmesys Spausdinti
liepos 23, 2008

Kyšiai.ltPortalo kyšiai.lt startas pranoko lūkesčius. Projekto vadovą pirmosiomis tinklalapio gyvavimo dienomis užgulė žiniasklaidos dėmesys, sulaukta pranešimų apie korupcijos atvejus, forume ir komentaruose užvirė diskusijos.

Komentarai (14) | Skaityti...

 
Kyšiai.lt suskubo remti ir politikai Spausdinti
liepos 23, 2008

 Bernardinai.lt nuotr.Portalas kyšiai.lt jau sulaukė ir netikėto politikų palaikymo. Antradienį išplatintame Naujosios sąjungos pranešime spaudai teigiama, kad partija remia netradicinę kovą su kyšininkavimu.

Komentarai (21) | Skaityti...

 
Socialliberalų parama – visiems kovos su kyšininkavimu būdams Spausdinti
liepos 23, 2008

  Bernardinai.lt nuotr.Naujoji sąjunga remia ir netradicinę kovą su kyšininkavimu. Virtualioje erdvėje įkurta interneto svetainė kysiai.lt, kurios lankytojai raginami rašyti apie kyšio reikalavimą, davimą, įtarimus kyšininkavimu. Visos į svetainę įkeltos istorijos pateks į Specialiųjų tyrimų tarnybos akiratį.

Komentarai (9) | Skaityti...

 
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 141 - 150 is 151
Joomla SEF URLs by Artio

reklama