Lazdijų rajono savivaldybės tarnautojams pareikšti įtarimai Spausdinti
birželio 20, 2011

 Šių metų birželio 16–17 dienomis Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos ir Kauno apygardos prokuratūros organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) prokurorai atliko dokumentų poėmius Lazdijų rajono savivaldybėje bei Lazdijų, Druskininkų ir Kauno miesto bendrovėse. 

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dėl kyšininkavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 225 straipsnio 2 dalis), papirkimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 straipsnio 2 dalis) bei piktnaudžiavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 228 straipsnio 2 dalis).

Įteiktas pranešimas apie įtarimą Lazdijų rajono savivaldybės administracijos vieno iš skyrių vadovui V. P. Jis apklaustas kaip įtariamasis dėl piktnaudžiavimo. Toje pačioje byloje kyšininkavimu įtariamas dar vienas Lazdijų rajono savivaldybės administracijos skyriaus vedėjas P. S. Pastarasis 2011 birželio 17 d. Kauno miesto apylinkės teismo sprendimu 3 mėnesiams nušalintas nuo pareigų.

Peticija | Pranešk apie kyšį
  Komentarai (4)
Autorius Rodri, 27-08-2012 19:53
DanguoleiBirželis 12, 2011 18:38Nejuokinkit Liūdna dėl apviltų vaikų, tėvų lūkesčių… Esu viena iš tų tėvų, kurie vieną dieną paėmė ir sužinojo, kad dabar vikaas mokosi katalikiškoje mokykloje. Niekas tų tėvų nuomonės neklausė, o tėvai tų taip vadinamų lūkesčių ir neturėjo. Staiga, visi urmu tapo uoliai tikintys, iš mokyklos išnyko etika, ir nei tėvų, nei vaikų niekas neklausė ar jie katalikai. Po kiek laiko vikaas parėjo namo ir pasakė: mama parašyk raštelį, kad rytoj nereiktų eiti į mišias. Neparašiau. Sakė, kad klasiokai per tas mišias maivėsi ir išsidirbinėjo. Jokiu krikščionišku auklėjimu tose mokyklose net nekvepia. Tokia katalikybė gali atlikti tik vieną dalyką atbaidyti nuo bažnyčios visiems laikams. Kaune vienintelė katalikiška mokykla jėzuitų gimnazija. Visos kitos turi labai pragmatišką, visiškai su krikščioniškomis vertybėmis nesusijusį tikslą turėti kuo daugiau krepšelių , išlaikyti darbo vietas ir nieko nekeisti nuo tarybinių laikų. Jeigu būtų paskelbta, kad mokyklos išliks vidurinėmis, jei taps sovietinėmis, neabejoju, kad jos labai greitai persidažytų raudona spalva, ištrauktų iš sandėliuko vadų portretus ir pirmąja kalba paskelbtų rusų.
Autorius havardopfwq, 28-08-2012 18:29
svOtkV psfryxjridtc
Autorius shynmltqfc, 30-08-2012 10:07
c38vyI ruylohhptqbp
Autorius Cheap Michael Kors, 21-03-2015 09:03
There is also a night, middle of the night in the dormitory to a phone call. Lei brother answer is because the phone recently from his bed. Damn bird, who is such a late hour to call ah, I grass!... 
Cheap Michael Kors

Komentuoti
  • Venkite necenzūrinių žodžių.
Vardas:
Komentaras:

Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >
Joomla SEF URLs by Artio

reklama

Rekomenduojame