Tarptautinę antikorupcijos dieną pagerbti kovotojai su korupcija Spausdinti
gruodžio 12, 2008

 Tarptautinės antikorupcijos dienos proga buvo pagerbti nepakančiausi korupcijai žurnalistai ir visuomenės atstovai.

Gruodžio 9–ąją devyniems nacionalinės, regioninės ir interneto žiniasklaidos atstovams, televizijos bei radijo laidų vedėjams įteikti antrą kartą įvykusio Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT), Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS), Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos (NŽKA) organizuoto konkurso „Žiniasklaida prieš korupciją“ apdovanojimai – statulėlės su plunksnomis, simbolizuojančiomis laureatų žvilgsnio, proto ir žodžio aštrumą.

Konkurso organizatoriai džiaugėsi, kad konkursu susidomėjo žurnalistai, gvildenantys aktualius ir opius su korupcijos reiškiniu susijusius klausimus, profesionaliais tiriamaisiais darbais demaskuojantys nesąžiningus valstybės tarnautojus ir pareigūnus. Dėl konkurso „Žiniasklaida prieš korupciją“ laimėtojo ir prizininko vardo varžėsi apie 30 žurnalistų, pateikusių daugiau kaip pusšimtį šiemet spaudoje ir interneto portaluose paskelbtų publikacijų, transliuotų televizijos ir radijo laidų.

Kūrybinio konkurso „Žiniasklaida prieš korupciją“ I vietos laimėtojomis nacionalinės spaudos ir interneto portalų kategorijoje tapo savaitraščio „Veidas“ žurnalistės Jonė Kučinskaitė ir Giedrė Petkevičiūtė, II vietos laureatu – dienraščio „Respublika“ žurnalistas Tomas Beržinskas, III vietą pelnė naujienų portalo DELFI žurnalistas Dainius Sinkevičius.

Miestų, rajonų ir regioninės spaudos kategorijoje pirmoji vieta atiteko šiaulietei Jūratei Sobutienei („Šiauliai plius“), antroji – taip pat žurnalistei iš Šiaulių Ritai Žadeikytei („Šiaulių kraštas“), trečioji – „Anykštos“ korespondentui Arvydui Lingaičiui.

Televizijos ir radijo kategorijoje laimėtojais pripažinti televizijos laidos „Paskutinė instancija“ kūrybinė grupė, Agnė Skamarakaitė ir Ridas Jasiulionis („Žinių radijas“) bei Audrys Antanaitis („Žinių radijas“).

Kūrybinio konkurso „Žiniasklaida prieš korupciją“ specialioji nominacija – už profesionalumą ir nepakantumą korupcijai – skirta vilniečiui Ryčiui Juozapavičiui („Valstybė“), Alfredai Gudienei iš Biržų („Šiaurės rytai“) ir Liminai Matelienei („Panevėžio rytas“).

Pirmųjų vietų laimėtojams įteiktos statulėlės su auksine plunksna, antrųjų – su sidabrine, trečiųjų – su bronzine. Specialiųjų nominacijų laimėtojai apdovanoti konkurso rengėjų padėkos raštais.

Tarptautinės antikorupcijos dienos proga STT pagerbė aktyvius visuomenės veikėjus, pasižymėjusius antikorupcine veikla.

„Mus ypač džiugina, kad vis daugiau žmonių supranta, kad tik jų padedami, tik visi kartu mes galime aktyviai kovoti su korupcija“, – renginio metu sakė STT direktorius Žimantas Pacevičius.

Forumas | Peticija | Pranešk apie kyšį
  Komentarai (17)
Autorius Aleksandr, 24-01-2013 03:54
Matas rašo:man regis naturalu. sarbvu kad paziurejes laida statistinis pensininkas turetu apie ka diskutuoti prie arbatos puodelio. deja tokia jau pas mus sauni spauda.
Autorius Aleksandr, 24-01-2013 03:55
Matas rašo:man regis naturalu. sarbvu kad paziurejes laida statistinis pensininkas turetu apie ka diskutuoti prie arbatos puodelio. deja tokia jau pas mus sauni spauda.
Autorius ypsgmtejpq, 24-01-2013 17:41
wpBJPs iyjvylrtdyqq
Autorius Junior, 25-01-2013 14:57
Renaud, tu me manques comme c3a0 beucouap de gens, fait tout pour sortir de ta galc3a8re. Que l'on puisse d'entendre de nouveau, tu nous manques trop, nous t'aimons et je t'aime depuis toujours reviens vite.On te soutien tous tout tes fans, pense c3a0 toi, et c3a0 nous grc3a2ce c3a0 tes chansons j'ai pu me sortir de la galc3a8re, je crois en toi reviens nous vite. Je t'envoie plein de courage. Martine une fan c3a0 qui tu manque. Martine
Autorius urxagdi, 25-01-2013 21:33
kJgi5T , [url=http://zkloircopnif.com/]zkloircopnif[/url], [link=http://uklpeoujannc.com/]uklpeoujannc[/link], http://gyozbukxuqzu.com/
Autorius cpfbzpvnhd, 28-01-2013 15:14
oFAkTw ubwoqabrdgee
Autorius Alonso, 29-10-2014 11:44
O po to, kadangi išdeginimas manau duoda gan lygų paviršių, ,,laukinėmis sąlygomis galmia naudoti smėlį ir su kuo nors trinti, tai kažkiek pašalins juodą spalvą. Aš pats anksčiau galvojau kaip galmia nešantis tik peili į gamta (na ir dar sakykim batų raištelį :] ) pasigaminti padorų šaukštą. Tai visai neblogai gavosi šaukšto įdubą gilinti-apvalinti-lyginti naudojant pagaliuką sukant jį lanku (kaip ugnies įkūrimui). Ir vis pridedant smėliuko (Vingio parko šlaite radau ten tokio pilko smėliuko) sukant su tuo pagaliuku, sakyčiau gan neblogai gavosi. ;]
Autorius Miguel, 29-10-2014 18:34
As tik pasidalinau savo tuirma patirtimi, kiekviena mediena yra skirtinga, viena labiau skyla, kita labai kieta pvz skroblo, o pvz j. seivamedzio net ir nuodinga. Nepamirskime kad gamtoje yra ir labai nuodingu augalu ir ju ne taip jau mazai. O siaip as taip pat tikrai pabandysiu pats pasigaminti sauksta.
Autorius Darlene, 29-10-2014 18:39
na čia daugiau medtaikoi parodyti naudojam lazdyną, nes liepą miške ir dar sausą rasti gan sunku tuose kraštuose kur buvom. O ir ne pardavimui darai, tai tiks ir pušis iš bėdos
Autorius Leon, 07-11-2014 14:34
ca fait pub de rhum manque juste un petit bar de ccetoior avec un quai pour mettre les pe9niches.ou sinon deux dauphin qui saute et forme un coeur mais bon . Ca fait kitch http://zhlcskeykt.com [url=http://uplhdrulfvj.com]uplhdrulfvj[/url] [link=http://spqvsqmcf.com]spqvsqmcf[/link]
Autorius Moroshkina, 29-11-2015 04:30
Woot, I will cetrianly put this to good use!
Autorius Nilce, 29-11-2015 04:36
I might be bentaig a dead horse, but thank you for posting this!
Autorius Jordan, 29-11-2015 05:44
The accident of finding this post has breniteghd my day
Autorius Maria, 30-11-2015 09:58
Just the type of insihgt we need to fire up the debate.
Autorius Agatha, 25-05-2016 16:30
I was seouirsly at DefCon 5 until I saw this post.
Autorius Irais, 26-05-2016 18:47
I don't know who you wrote this for but you helped a brteohr out.
Autorius Biana, 27-05-2016 01:07
Felt so hopeless looking for answers to my qun.sioet..suntil now. http://alpbqli.com [url=http://vnkjskydbwo.com]vnkjskydbwo[/url] [link=http://jxzjnakvj.com]jxzjnakvj[/link]

Komentuoti
  • Venkite necenzūrinių žodžių.
Vardas:
Komentaras:

Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama