Socialines antikorupcijos reklamas kurti skatinamas jaunimas Spausdinti
balandžio 30, 2009

 Labdaros ir paramos fondas „Kauno Plėtros Forumas“ (KPF), Kauno miesto savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisija bei Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) skelbia kūrybinį konkursą „Sukurk socialinę antikorupcijos reklamą“, prasidedantį nuo gegužės 21 d. ir truksiantį iki rugsėjo 21 d.

Konkurso dalyviai – 16 – 25 metų amžiaus jaunimas.

Vienas iš reikšmingiausių konkurso tikslų – jaunimo sąmonėje susiformavusios antikorupcijos sampratos atspindys. „Konkurso dalyviai filmuos, fotografuos, pieš kompiuteriu, pieštuku, teptuku ir kt. Didžiausias dėmesys bus skiriamas kūrėjų idėjoms, darančioms įtaką visuomenei, kad sumažėtų korupcijos lygis.

Taip bus skatinama ne tik jaunimo socialinė atsakomybė, kūrybiškumas, bet ir bandoma atskleisti, kaip tokio amžiaus auditorija suvokia korupcijos ir antikorupcijos sąvokas, koks elgesys yra vertinamas kritiškai, o koks priimtinas ir pan.“, – tvirtina vienas iš konkurso iniciatorių,  KPF direktorius Dainius Genys.

Pasak konkurso iniciatorių, tai galimybė atkreipti dėmesį ir į tai, jog dažnai yra matomos socialinės reklamos, kurios neveikia. „Mūsų manymu, jaunimas yra itin kūrybiškas ir kupinas originalių, dėmesį sukaustančių, verčiančių susimąstyti, nusijuokti, surimtėti, sustoti ar paskubėti idėjų.

Jie dažnai mato tai, ko nepastebi kiti. Tai jaunų žmonių privalumas – jie parodo kitokią realybę. Beje, tai bus ir vienas iš būdų, supažindinančių jaunus žmones su tam tikrais teisiniais dalykais“, – teigia KPF direktorius.

Kompetentinga komisija tarpinius nugalėtojus rinks kiekvieną mėnesį. Pasibaigus darbų priėmimo laikui bus paskelbtas balsavimas už geriausius darbus. Galutiniai nugalėtojai, kurie gaus itin vertingus kūrybinius talentus puoselėjančius prizus, bus išrinkti atsižvelgiant į balsavimo rezultatus ir vertinimo komisijos nuomonę.

„Kūrybinius darbus, atsiųstus iki rugsėjo 21 d.,  kritikuoti, girti galės konkurso tinklalapio korupcijaine.lt lankytojai. Galutinį įvertinimą atsižvelgdama į tinklalapyje esančius rezultatus pateiks kompetentinga komisija,“ – džiaugiasi D. Genys.

Forumas | Peticija | Pranešk apie kyšį
  Komentarai (5)
Autorius Arthur, 23-01-2013 17:02
„Veberiškumas“ gan stipriai jaučiasi, o ir pati daina graži — pakiiui tiktų kokiam nors miuziklui. Tik štai, gaila, kad Eurovizijos žiūrovai nevertina meniško indėlio, o tik tai, kas „kabina“.
Autorius xsdrjnqoc, 24-01-2013 11:18
cXtLv4 xwvwkdusqbck
Autorius qbdxxxusn, 26-01-2013 09:37
PRi2et , [url=http://tfnxlqsydbui.com/]tfnxlqsydbui[/url], [link=http://pdpuhteaizao.com/]pdpuhteaizao[/link], http://mgpjcbrjjsni.com/
Autorius Yusinta, 29-11-2015 04:44
Hi Bruce,That's not a problem at all. Stick to what is wirokng It's just that a lot of folks forget about ebay, and the possibilities ebay brings. But I'm glad to hear that you have targetted focus on your current IM business Build that list brother, it will pay you back 10 fold.Tai
Autorius Francisco, 02-12-2015 05:07
I am sure you don't need any advice & I have only been to ohau & kaui so....mai tai away!Pictures are alwyas so wonderful over here....your little bobble(?) girl is the sweetest!

Komentuoti
  • Venkite necenzūrinių žodžių.
Vardas:
Komentaras:

Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >
Joomla SEF URLs by Artio

reklama

Rekomenduojame