Šiauliuose baigtas ikiteisminis tyrimas dėl kyšininkavimo Spausdinti
gruodžio 02, 2008

 Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje, kurioje įtarimai dėl galimo kyšininkavimo (LR BK 225 str. 2d.) pareikšti Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios policijos patrulių rinktinės vyresniajam patruliui G.D.

G.D. įtariamas provokavęs duoti, susitaręs bei pažadėjęs priimti 1000 Lt kyšį iš piliečio V.P. už tai, kad V.P. nebūtų surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Kaltinamasis aktas kartu su bylos medžiaga 2008-11-28 perduotas Šiaulių m. apylinkės teismui.

Forumas | Peticija | Pranešk apie kyšį
  Komentarai (11)
Autorius Jide, 01-10-2012 02:23
N.Puteikis pats prašo panaikinti jo neliečiamybę, kad galėtų tsmiee atmesti, jo teigimu, nepagrįstus kaltinimus. Taip pat parlamentaras sako, kad tsmiee paaiškės, jog patvirtinus detalųjį planą, kurį derinti jis atsisakė ir atsidūrė tsmiee, miesto istorinėje dalyje būtų iškilę maždaug trisdešimties metrų pastatai.N.Puteikis tvirtina įstatymų nepažeidęs, nes LVAT įpareigojo planą suderinti, jei tik jis atitiks įstatymų numatytus reikalavimus, o verslininkų pateiktas projektas esą neatitinka. Prašau ir noriu, kad būtų leistas teismas, kad aš viešame atvirame tsmiee galėčiau savo argumentais sutriuškinti Klaipėdos prokurorų ir Klaipėdos STT valdininkų, kurie dirba išimtinai verslininkams, argumentus , antradienį Seime žurnalistams sakė parlamentaras.Jo teigimu, baudžiamąją bylą jam inicijavusi prokuratūra manipuliuoja faktais. Teismo sprendime parašyta, kad turime suderinti pagal departamento sąlygas tą šešių stiklainių projektą, o departamento sąlygos nenumato tokios drastiškos invazijos į istorinę miesto dalį. Mes sutinkame, kad būtų naujos statybos, bet prašome atsižvelgti į istorinius akcentus, atkurti buvusį užstatymą arba jo dalis, kad tie stiklainiai nerėžtų akies kaip dabar yra Kaune, Laisvės alėjoje , dėstė politikas.Pasak jo, jeigu Seimas atsisakytų panaikinti jo teisinį imunitetą, tokiu būdu parodytų, kad lementauskai jam svarbiau ir sovietinių laikų ateinančios privilegijos svarbesnės negu europinė kultūra . Jeigu Seimo narys žmoną primuštų, tai ką ir reikėtų Seimo sutikimo? Kokį čia rojų politikai sukūrė patys sau , stebėjosi nuo rugsėjo parlamente dirbantis N.Puteikis.
Autorius Gemma, 01-10-2012 09:04
Labai tave palaikau, Aušra, nes kažkiek tave pažinojau, kai stoaijdvume lituanistiką, tik aš buvau žemesniame kurse:) Jau tada išsiskyrei savo kūrybiškumu, nuosekliu darbu, valia. Linkiu sėkmės finišuojant! Beje, tavo blog'ą skaitau nuo pat pradžių, kažkaip visai netyčia jį užtikau interneto platybėse:) Čia randu daug įdomių minčių, įspūdžių ir įžvalgų. Ne kartą pasiūliau paskaityti ir savo draugams. Lauksiu naujų įrašų! Gaivios pavasarinės nuotaikos ir sėkmės darbuose!
Autorius Jua, 01-10-2012 12:38
I love reading these aritlces because they're short but informative.
Autorius hkbfpcnym, 01-10-2012 16:30
lFzAEe hlhpzaooqczu
Autorius zqivsdcf, 02-10-2012 08:40
BxuBQ9 mtaypzdhusnq
Autorius dhwlxiefiv, 02-10-2012 08:59
YBt7KF sqrjpuysayfk
Autorius yizwpsw, 03-10-2012 02:36
jIaFGf ydljglgptwvz
Autorius njxphfa, 03-10-2012 03:20
fmYTmR sktpilafzrlf
Autorius Yasmine, 25-01-2013 15:43
vvv rašo:kada bus įrašas apie tai, ką supratote viso lieknėjimo metu? kada dainisltės atradimais?kaip tyčia, kai atradau jūsų dienoraštį, jau beveik užsiauginau motyvaciją, jūs dingote iš akiračio.
Autorius ntsvhthdcl, 26-01-2013 17:42
Gmqfq6 ihrzjfoomedj
Autorius sertvkpc, 28-01-2013 20:50
vpn8wf , [url=http://dzlewnelqmdv.com/]dzlewnelqmdv[/url], [link=http://iwvlaaoggksc.com/]iwvlaaoggksc[/link], http://hoykbicoctwb.com/

Komentuoti
  • Venkite necenzūrinių žodžių.
Vardas:
Komentaras:

Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >
Joomla SEF URLs by Artio

reklama

Rekomenduojame