Panevėžio politikas įtariamas kyšininkavimu ir piktnaudžiavimu Spausdinti
lapkričio 26, 2008

 Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamų veikų valstybės tarnybai, nuosavybei ir finansams.

Įtariama, kad V.M., Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narys, Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkas, dirbantis Panevėžio specialiosios internatinės mokyklos direktoriumi, galimai priėmė didelės vertės kyšį už jo, kaip valstybės tarnautojo, neteisėtą veikimą, ir piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, siekdamas turtinės naudos.

Piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi taip pat įtariama ir Panevėžio apskrities viršininko administracijos Finansų skyriaus vedėja M.L., kuri galimai padėjo vienai uždarajai akcinei bendrovei apgaulingai tvarkyti buhalterinę apskaitą. Buvo atliktos kratos V.M. ir M.L. darbovietėse ir namuose.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Forumas | Peticija | Pranešk apie kyšį
  Komentarai (2)
Autorius Silvana, 01-10-2012 09:32
Siaip Liepa 27 d, 2010 idomu butu tuos pacius klamsiuus uzduoti ir kitose salyse. Kadangi atostogausiu Prancuzijoje, pabandysiu pasiklausineti prancuzu, bet atsakymus tureciau tureti tik rugpjucio pabaigoje . Kvieciu ir kitus atostogaujancius prisijungti prie sios mini iniciatyvos!
Autorius Patch, 21-05-2016 01:13
Grade A stuff. I'm uniltseqonabuy in your debt.

Komentuoti
  • Venkite necenzūrinių žodžių.
Vardas:
Komentaras:

Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama