Pajūrio pareigūnai kyšininkų gundymams nepasidavė Spausdinti
rugsėjo 20, 2011

 Praėjusį savaitgalį Klaipėdos apskrityje užregistruoti 3 kyšių davimo atvejai. Dėl jų pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Penktadienį po pietų uostamiestyje Taikos prospekte policijos patruliai pastebėjo eismo įvykį, kurio metu automobilis „Honda“ atsitrenkė į kitos mašinos galinę dalį. Apžiūrint avarijos vietą, pareigūnams kilo įtarimas, kad avarijos kaltininkas, 1972 m. gimęs Taikos prospekto gyventojas S. K., yra neblaivus, nes elgėsi labai įtartinai – svirduliavo, kalbėjo nerišliai, nuo jo sklido alkoholio kvapas.

Vairuotojas buvo įsodintas į tarnybinį policijos automobilį, jam pasiūlyta pasitikrinti blaivumą. Bet vyriškis atsisakė tai padaryti ir, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, Patrulių rinktinės pareigūnams pasiūlė kyšį – 400 litų.

Tačiau patruliai pinigais nesusigundė ir vyriškį nuvežė į komisariatą. Vairuotojas apklaustas, jam nustatytas sunkus girtumas.

Penktadienį vakare pietinėje Klaipėdos dalyje patruliai pastebėjo ir sustabdė pavojingai dviratį vairavusį 1969 m. gimusį Debreceno gatvės gyventoją Ž. S.

Išaiškėjo, kad vyriškis yra sunkiai apgirtęs. Norėdamas išvengti baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimą, į tarnybinį policijos automobilį įsodintas dviratininkas pareigūnams davė 30 litų.

Patrulių rinktinės pareigūnai pinigų atsisakė ir vyriškį nuvežė į komisariatą.

Šeštadienį Šilutėje Geležinkelio gatvėje, labai sunkiai apgirtęs sustabdyto automobilio „VW Sharan“ vairuotojas, šilutiškis Tilžės gatvės gyventojas, 1975 m. gimęs D. N., siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, policijos patruliams pasiūlė 150 eurų.

Šilutės r. PK pareigūnai vyriškį įspėjo dėl už tai gresiančios baudžiamosios atsakomybės, tačiau vairuotojas atkakliai bruko pinigus. Šilutiškį ir jo eurus patruliai nuvežė į komisariatą.

www.verslosavaite.lt

Peticija | Pranešk apie kyšį
  Komentarai (6)
Autorius Yusuf, 14-10-2013 21:55
Laba diena, Rasa,Pirmiausiai turime paaskyti, kad nesame sveikatos priežiuros specialistai ir apie vynuogių ar vyno poveikį sveikatai galime spręsti, kaip ir Jūs, skaitydami specialią literatūrą.Manoma, jog entuziazmas dėl potencialios raudonojo vyno naudos sveikatai išaugo po 2006 m. plačiai pasklidusių tyrimų rezultatų, kuriose buvo teigiama, kad nutukusios pelės gyvena ilgiau dėl resveratrolio (raudonojo vyno ingrediento, galinčio teigiamai paveikti kraujagysles) injekcijų.Tačiau 2012-ųjų pradžioje paskelbta, kad Konektikuto universiteto tyrėjai, išgarsėję savo darbais apie raudonojo vyno naudą širdžiai ir kraujagyslėms, falsifikavo daugiau nei 100 instancijų pateiktus duomenis. Tad mums, vyno ragautojams ir gerbėjams,šį gėrimą belieka vartoti saikingai.
Autorius Sitamap Of Librojuridicos.com, 21-03-2015 09:57
You two fucking perverted. Ma Wan I went to the toilet, and no matter what they say. I did not go to relieve themselves, I go to the bathroom, and I want to sober look at the two of them on the side... 
Sitamap Of Librojuridicos.com
Autorius Namari, 20-05-2016 18:35
Help, I've been informed and I can't become igranont.
Autorius Honney, 21-05-2016 01:24
What a pluaesre to find someone who thinks through the issues
Autorius Melvina, 24-05-2016 07:03
Just the type of inhgist we need to fire up the debate. http://zgurkbli.com [url=http://mbnivpn.com]mbnivpn[/url] [link=http://nykzsz.com]nykzsz[/link]
Autorius Nelle, 25-05-2016 15:29
Great video, James! & Great video, James! Im already a VTA member and it7182#&;s taken almost 6 months to get up the courage but the green screen is bought and set up along with lights. Have the camera and now its time for action. Thanks for the added push. Was this answer helpful?

Komentuoti
  • Venkite necenzūrinių žodžių.
Vardas:
Komentaras:

Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama