Naujienos
Sakote korupcija? O gal tai norma? Spausdinti
rugpjūčio 03, 2010

 Lietuvoje apsigyveno nauja mistinė būtybė. Apie ją žino ir darželinukai ir senoliai. Ji gali gyventi ir kaime ir mieste, apsnūdusioje valdiškoje įstaigoje ar vaizdingoje sodyboje ežero pakrantėje. Toji būtybė kelia pikti ir prakeiksmai jai siunčiami iš aukštų tribūnų ir televizijos ekranu ir regis neliko tokio žmogaus kuris nebūtu ją prakeikęs.

Komentarai (7) | Skaityti...

 
Visuomenė kviečiama tiesiogiai dalyvauti kuriant kovos su korupcija priemones Spausdinti
liepos 09, 2010

 Įgyvendinant Nacionalinę kovos su korupcija programą, rengiamas naujas priemonių planas korupcijai užkardyti. Ieškant efektyviausių sprendimų, tikimasi ir aktyvios visuomenės pagalbos.

Komentarai (7) | Skaityti...

 
Gydytojai bendradarbiauja su STT Spausdinti
birželio 29, 2010

 Lietuvos gydytojų sąjunga (LGS) į savo išplėstinės tarybos posėdį pakvietė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovę Aidą Martinkėnienę. Ji pristatė tyrimų duomenis, atspindinčius korupcijos mastą visose šalies ūkio srityse, diskutavo su susirinkusiais apie korupcijos prielaidas sveikatos apsaugos sistemoje.

Komentarai (3) | Skaityti...

 
Valdininkas bus teisiamas už 10 kyšininkavimo epizodų ir piktnaudžiavimą tarnyba Spausdinti
birželio 20, 2010

 Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą dėl nusikaltimų valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams. 

Komentarai (3) | Skaityti...

 
Policijos automobiliuose – antikorupciniai perspėjimai Spausdinti
birželio 13, 2010

 Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato tarnybinių automobilių salonai  pasipuošė ryškia antikorupcine reklama.  Užrašai ant sėdynių atlošų užvalkalų perspėja: „Siūlysi pinigus - darysi nusikaltimą“.

Komentarai (6) | Skaityti...

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 31 - 40 is 153
Joomla SEF URLs by Artio

reklama

Rekomenduojame