Naujienos
A. Bartas apie pasaulinį kyšių žemėlapį bribespot.com Spausdinti
liepos 25, 2011

 Davėte kyšį? Praneškite apie tai visam pasauliui, anonimiškai, tik konkrečiai – sušukimas „Vyriausybė korumpuota!“ bus ištrintas. 100 litų gydytojui Kaune „už operaciją“ ir 10 litų slaugytojai, 70 eurų policininkui Belgrade, 350 eurų „parama“ Slovakijos mokykloje – šias istorijas rasite kyšių žemėlapyje bribespot.com

Komentarai (2) | Skaityti...

 
Lazdijų rajono savivaldybės tarnautojams pareikšti įtarimai Spausdinti
birželio 20, 2011

 Šių metų birželio 16–17 dienomis Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos ir Kauno apygardos prokuratūros organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) prokurorai atliko dokumentų poėmius Lazdijų rajono savivaldybėje bei Lazdijų, Druskininkų ir Kauno miesto bendrovėse. 

Komentarai (4) | Skaityti...

 
Vyriausybė pritarė korupcijos mažinimo priemonėms Spausdinti
balandžio 06, 2011

Š iandien Vyriausybė pritarė Nacionalinės kovos su korupcija programai, kurioje numatytos veiksmingos korupcijos mažinimo priemonės artimiausiems ketveriems metams.

Komentarai (13) | Skaityti...

 
Operatyviai nuteistas kyšį davęs asmuo Spausdinti
kovo 01, 2011

 Vasario 28 d. ryte apie 9.15 val. Visagine patruliuojantys Visagino policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus patruliai pastebėjo kelio ženklo „įvažiuoti draudžiama“ reikalavimus pažeidusį automobilį „Mercedes Benz“ ir sustabdė jį patikrinti.

Komentarai (14) | Skaityti...

 
Korupcijai naikinti siūlo parinkti tinkamus ginklus ir juos tikslingai nukreipti Spausdinti
vasario 11, 2011

 Kovojant su korupcija iki šiol nebuvo aišku nei į kuriuos taikinius tiksliai reiktų koncentruoti jėgas, nei kokios priemonės veiksmingiausios korupcijos dėmėms naikinti. Teisingumo ministras siūlo identifikuoti problemiškiausias sritis ir rasti jose klestinčiai korupcijai veiksmingiausius priešnuodžius.

Komentarai (7) | Skaityti...

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 21 - 30 is 152
Joomla SEF URLs by Artio

reklama