Naujienos
Korupcija nemažėja, tačiau žmonės tampa pilietiškesni Spausdinti
kovo 04, 2009

 2008 m. tyrimo rezultatai byloja, kad teigiamų pokyčių antikorupcijos srityje nėra. Dėl šios niūrios padėties Lietuvos gyventojai, tarnautojai ir verslininkai labiausiai kaltina valdžią. Valstybinis sektorius kenčia nuo politikų kišimosi į sprendimų priėmimą bei giminių ir bičiulių protegavimo, t.y. nepotizmo.

Komentarai (3) | Skaityti...

 
STT sulaikė Kauno apskrities administracijos pareigūną Spausdinti
vasario 27, 2009

 Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ketvirtadienį sulaikė  pareigūną ir jį papirkusią vienos bendrovės direktorę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Komentarai (15) | Skaityti...

 
Už galimybę važinėti valstybiniu džipu – kyšis? Spausdinti
vasario 27, 2009

 Kyšiai.lt gavo skaitytojo pranešimą apie tai, kad vienos Vilniaus regiono Aplinkos apsaugos institucijos direktorius papirkinėjo Finansų ministerijos darbuotojus, kad jo institucijai būtų leista įsigyti džipą.

Komentarai (16) | Skaityti...

 
Visuomenininkai: neetiška stebėti galimai nusikalstamą veiką tylint Spausdinti
vasario 18, 2009

 Vasario 18 d. Seime Etikos ir procedurų komisijos posėdyje vienas iš svarstomų klausimų bus „Dėl Seimo narių atlikto patikrinimo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre“ (pranešėjai: V. M. Čigriejienė, K. Ramelis), skelbia visuomenininkų organizacija Ekspertai.eu.

Komentarai (13) | Skaityti...

 
Baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėtai įgytų žemės sklypų Spausdinti
sausio 27, 2009

 Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai kartu su Šiaulių apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą didelės apimties (50 tomų) baudžiamojoje byloje dėl neteisėtai įgytų žemės sklypų.

Komentarai (3) | Skaityti...

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 81 - 90 is 152
Joomla SEF URLs by Artio

reklama