Naujienos
Tarnautojų patikimumą tikrins atsparumo korupcijai testu Spausdinti
birželio 25, 2009

 Teisingumo ministras siūlo tikrinti valstybės tarnautojų patikimumą, atliekant jų atsparumo korupcijai testą. Slaptą tarnautojų vertinimą planuojama patikėti Specialiųjų tyrimų tarnybai.

Komentarai (5) | Skaityti...

 
Girta vairuotoja siūlė kyšį Spausdinti
birželio 04, 2009

 Trečiadienį vakare Kretingoje patikrinimui sustabdyto automobilio vairuotoja atsisakė tikrintis girtumą ir pareigūnams siūlė kyšį.

Komentarai (15) | Skaityti...

 
Lietuviai – tarp kyšininkavimo lyderių Spausdinti
birželio 03, 2009

 „Transparency International“ 2009 metų Pasaulinio korupcijos barometro duomenimis, beveik trečdalis Lietuvos gyventojų prisipažįsta, kad jie ar jų šeimos nariai yra davę kyšį per pastaruosius dvyliką mėnesių.

Komentarai (11) | Skaityti...

 
Neskaidrios finansinės paramos ir viešųjų pirkimų byla perduota teismui Spausdinti
gegužės 20, 2009

 Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Panevėžio apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl svetimo didelės vertės turto pasisavinimo, turto iššvaistymo, apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo  ir piktnaudžiavimo.

Komentarai (9) | Skaityti...

 
Kovai su korupcija statybų sektoriuje – nauja antikorupcinė programa Spausdinti
gegužės 18, 2009

 Ilgą laiką kaip viena labiausiai korupcijos paveiktų sričių buvo įvardinamas statybų sektorius. Nors pastaruoju metu statybų mastai akivaizdžiai sumažėję ir tai sudaro prielaidas korupcijos mastų mažėjimui šioje srityje, tačiau, nepaisant to, korupcija yra tarsi „lėtinis virusas“, kurį tiesiog būtina gydyti ir nesant „ūmaus uždegimo“.

Komentarai (18) | Skaityti...

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 61 - 70 is 151
Joomla SEF URLs by Artio

reklama