Nauja mokesčių sistema kurortiniuose miestuose Spausdinti
rugpjūčio 29, 2008

 Kyšiai.lt gavo skaitytojo pastebėjimą, susijusį ne su kyšių ėmimu ar davimu, bet su mokesčių vengimu.

Anot jo, Palangos naktiniuose klubuose pinigai retai kada „mušami į kasą“.

Skaitytojo pranešime teigiama, kad Lietuvos kurortiniuose miestuose, tokiuose kaip Palanga, apsiperkant, o ypač perkant gėrimus naktiniuose klubuose ar restoranuose, dažniausiai prie baro esantys darbuotojai neatlieka reikiamų operacijų kasos aparatu.

„Man tai nėra naujiena, bet nesuprantu, kodėl tai yra toleruojama. O gal tai kokia nors nauja mokesčių nuskaitymo sistema, kai nors ir yra kasos aparatas, bet į jį nereikia „mušti“ gautų pajamų?“ – svarstė pranešėjas.

Pasak jo, būdamas kurortiniuose miestuose, per keletą vakarų pastebėjo bent dvi dešimtis taip mokesčius slepiančių įmonių.

Forumas | Peticija | Pranešk apie kyšį
  Komentarai (3)
Autorius Tumisang, 28-10-2014 15:45
Clarksonas absoliučiai ineirdfentiškas kitų nuomonei (jau vien jo reakcija po to kai jis ištaria one-eyed Scottish idiot yra epinė), susidaro įspūdis, kad jei atsiprašo ko viešai, tai tik dėl to kad prodiuseris ant kelėnių ateina ir paprašo, kad varguoliai daugiau neverktų ir nespamintų emailo. Meksikiečiai čia tik lašas jūroje, kuriems, tiesa, vėl atsirūgo per paskutines Top Gear laidas.Bet šiaip tai yra vaikštanti legenda, ir tokio tipažo Lietuvoje tikrai trūksta. Tik manyčiau, kad tarp AU ir Jezza yra pora neesminių skirtumų tokių kaip ūgis (Clarksonas berods aukščiausias žurnalistas Didžioje Britanijoje?), na į plotį gal panašiai, antra, Clarksonas yra visiškas Petrolhead, o AU berods nekenčia automobilistų ir automobilių? O turbūt vienas iš panašumų tai, kad abu yra sociopatai, na bent jau Clarksonas save tokiu laiko tai tikrai.Dar viena iš tų daugybės frazių, kurios kažką sunervino: You've got to change gear, change gear, change gear, check mirror murder a prostitute. Change gear, change gear, murder. That's a lot of effort in a day . Tai irgi ištarta nebe asociacijų.
Autorius Karie, 29-11-2015 07:19
That is a good point AK, however there are a lot of ways to buy low engouh so you have decent margins. A deal well bought is half sold I like ebay more then internet marketing actually, to me it's more fun, and it's more predictable.Tai
Autorius Blessing, 20-05-2016 22:10
I think you hit a buyselle there fellas!

Komentuoti
  • Venkite necenzūrinių žodžių.
Vardas:
Komentaras:

Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama