Kyšininkavimu įtariama Šiaulių universiteto dėstytoja Spausdinti
sausio 13, 2009

 Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakulteto Vadybos katedros dėstytoja J.S. įtariama reikalavusi ir priėmusi 200 Lt kyšį už egzamino teigiamą įvertinimą.

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kyšininkavimo.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Forumas | Peticija | Pranešk apie kyšį
  Komentarai (10)
Autorius Ananiah, 28-08-2012 07:39
Agnita Kovas 25 d, 2011Taip, zinoma kad ne brdaans svarbiausia, turejau omenyje, kad uzsimaniau visu tu technologiju, kuriu dar neturiu. Beje, kalbant apie branda, Login pranesimuose brando galia taip pat buvo diskutuojama ismaniuosius telefonus rysio paslaugu tiekejai po 1 lt dalina su pasirasoma sutartim, o uz iPhone zmones dar ir prie dveju-treju metu isipareigojimo rysio paslaugu tiekejui, turi primoketi apvalia sumele- ir moka, ir perka iPhone, vietoj to, kad imtu uz dyka koki nors kita Ishmaneli . Plansetiniu komp. irgi yra visokiausiu, bet iPad geidziamiausias. Kodel? Ne, ne vien todel, kad zmones yra reklamos aukos . Vartotojo patirtis cia irgi uzima svarbia vieta, + kokybes garantas , kuriam tarsi isipareigoja zinomi brandai. Neabejoju, kad yra dar daugelis kitu,vartotojo pasirinkima itakojanciu veiksniu, taciau palikim tai rinkodaros specialistams Pastarojo straipsnio esme yra ne brandingas, o technologinis poreikis/poveikis visuomenei, ir galimos perspektyvos:)
Autorius Gayo, 28-08-2012 10:37
:trip2hopdumazir pilna kitu geruŠiaip dumaz ar jis ne projektas, na ta psrmae, kad yra išleistas tik albumas pavadinimu dumaz. Šiaip man labai patinka, turiu nusipirkęs, bet prie atlikėjų kažin ar veta dėti. Vienadienis drugelis.
Autorius npobckqeqx, 28-08-2012 19:20
NTbt1h hqcyixghczvv
Autorius jotditngscv, 28-08-2012 19:40
jVWjJQ dkbviykzjjbi
Autorius dciglt, 30-08-2012 20:13
tjTVeh pyhqwqvkupcz
Autorius gciwlve, 30-08-2012 20:35
woQfb7 eazsmlaytbig
Autorius Ninouka, 29-10-2014 13:25
tu teisus, kad teolfenams labai svarbus ekrano matomumas prie saulę. Tačiau kaip dėl baterijos vartojimo? A teikčiau pirmenybę jam. Super AMOLED nėra toks jau prastas, iphono ekranas taip pat nėra stebuklas prie tiesioginius saulės spindulius, ten tiesiog brightness sukeltas, o tai "kerta" per bateriją. Saulei viečiant neturėtų būti labai sunku nusisukti nuo tiesioginių saulės spindulių.
Autorius Muhammadhassan, 08-11-2014 23:35
Tac Laikas ( manau pusmetis iki njjuuau, kiek zmoniu tuo metu pirks/keis telefonus, manau visiems aisku ) parodys kas/kur/kaip sufallino. Apple tai mados brandas imho.Man idomu, visus komponentus Apple kuria pati??:) Ar tai kitu gamintoju gaminiai, tik su Apple markiruote ir surinkimu ? :) Manau, zmones zymiai lengviau reaguotu, jei zynotu visas technikines paslaptys, bet tai marketingas, jie tai daro puikiau del to ir gauna daugiau pelno/populiarumo.Pries kokius metus , apple dar neturejo realiu konkurentu. Dabar prasides ( nors jos jau tuos metus ir tesiasi ) realios kovos musiai uz vartotojus/rinkas etc. Progresui ir galutiniam pirkejui tai tik i nauda. P.S. Del Andoid & tarkime HTC.Kada jie ispres problema su OS update ir tragiskom baterijom, tada realiai gales kovoti del vietos po saule.
Autorius Jenibelle, 20-05-2016 22:50
What lireiatbng knowledge. Give me liberty or give me death.
Autorius Xantara, 21-05-2016 01:32
Exmlrteey helpful article, please write more.

Komentuoti
  • Venkite necenzūrinių žodžių.
Vardas:
Komentaras:

Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >
Joomla SEF URLs by Artio

reklama

Rekomenduojame