D. Grybauskaitė: „STT veikla nėra patenkinama“ Spausdinti
liepos 30, 2009

J.Kielaičio nuotr.Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikusi su Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovu Žimantu Pacevičiu pasipiktino, kad Lietuva yra pasiekusi nepateisinamą korupcijos mastą ir yra priskiriama prie labiausiai korupcijos pažaboti nesugebančių ES valstybių.

Prezidentės nuomone, tarnybos prioritetai šiuo metu yra per platūs, jie turėtų būti konkretesni ir labiau fokusuoti.

„Kritika yra teisinga. Mes iš tikrųjų bandysime tą situaciją gerinti. [...] Susiaurinsime veiklą, gal bylų skaičius bus mažesnis, bet bylos bus gal rimtesnės. To sieksime tikrai“, – sakė Ž. Pacevičius.

STT vadovas teisinosi, kad pagal turimas lėšas ir pajėgumus Specialiųjų tyrimų tarnyba dirba gan efektyviai ir skubiai pridūrė, kad ne vien STT atsako už aukštą korupcijos lygį Lietuvoje, rašo alfa.lt.

„Jei kalbame, kad daugėja turtinių nusikaltimų, vagysčių, plėšimų, sukčiavimų, turbūt reikia turėti omenyje, kad ir korupcijos lygis didės nepriklausomai. Tai yra ekonominės sąlygos.

Informacija rodo, kad žemesniame lygyje su policija ir panašiomis struktūromis korupcijos atvejų padaugėjo. Korupcijos lygiui įtakos turi ne vien mūsų baudžiama veikla ar persekiojimas“, – portalui alfa.lt sakė Ž. Pacevičius.

Prezidentė buvo nepatenkinta mažu pradėtų ir baigtų bylų skaičiumi.

„Tyrimų mažėja todėl, kad praėjusiais metais buvo sudėtingesni, daugiau epizodų. Kiek yra žmonių, tiek padarome bylų. Jei bylos bus sudėtingesnės – tie patys žmonės jų padarys mažiau. Jei grynai vien kyšio davimo – bus daug, bet jos bus smulkios“, – teisinosi Ž. Pacevičius.

Forumas | Peticija | Pranešk apie kyšį
  Komentarai (6)
Autorius Frenk, 11-03-2013 05:53
Aku baru saja terjumpa satu weistbe kad kahwin online kat . Banyak jugak pilihan kad kahwin yang best2 ada kat sana. Layanan diorang memang terbaik.
Autorius mgukdlysog, 12-03-2013 12:42
tBIIMJ djzvvvatgmet
Autorius Fore, 29-11-2015 05:01
I tell people that Solar Panels are going to come down by 30 or 40%, and they tell me I'm a loon.They're loons -- of cuosre, they'll come down. But the sun will still go down at night and you'll never get more than 1kwh/sq m.. Capital (whether private or public) will never change that.
Autorius Leidy, 20-05-2016 22:27
Finding this post has anresewd my prayers
Autorius Deandra, 20-05-2016 22:46
To think, I was counsfed a minute ago.
Autorius Idana, 21-05-2016 20:30
That's more than seeilbsn! That's a great post! http://fqxtxhybmem.com [url=http://iidacu.com]iidacu[/url] [link=http://pqnentcjj.com]pqnentcjj[/link]

Komentuoti
  • Venkite necenzūrinių žodžių.
Vardas:
Komentaras:

Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >
Joomla SEF URLs by Artio

reklama

Rekomenduojame