Atnaujinama Antikorupcinė darbo grupė Spausdinti
spalio 20, 2009

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius kviečia aktyvius visuomenės veikėjus, akademinės bendruomenės atstovus, publicistus, dirbančius, analizuojančius, rašančius apie korupciją bei jos  mažinimo galimybes, prisijungti prie atnaujinamos Antikorupcinės darbo grupės.

„Ši Vyriausybė turi noro ir politinės valios mažinti korupciją. Deja, kol kas negalime pasakyti, kad korupcijos Lietuvoje mažėja.

Telkiame jėgas siekdami aiškaus lūžio kovojant su šia įsisenėjusia problema. Pritariame praktikai, kai iniciatyva suteikiama kūrybiškiems ir veikliems piliečiams“, – sakė Premjeras A. Kubilius.

Nuo balandžio 8 d. Vyriausybėje dirba Antikorupcinė darbo grupė, vadovaujama Premjero patarėjo teisės ir teisėtvarkos klausimais Gintaro Kalinausko. Grupės nariai ir jai talkinantys ekspertai užsiėmė prevencine veikla – parengė ir pateikė Premjerui pasiūlymų paketą dėl institucinių ir teisinių prielaidų korupcijai atsirasti mažinimo.

Dalis šių projektų jau pateikti Seimui. Tarp jų – Gyventojų turto ir pajamų deklaravimo įstatymo pakeitimo projektas, kuriuo siekiama išplėsti asmenų, privalančių deklaruoti turtą, sąrašą bei nustatyti principą, kad nedeklaruoto turto gyventojas negalės nurodyti kaip šaltinio, pagrindžiančio kito turto įsigijimą.

Be to, pasak patarėjo G. Kalinausko, darbo grupė inicijavo ir rengė išvadas dėl Valstybės tarnybos įstatymo nuostatų tobulinimo, pasiūlė valstybės tarnautojo nepriekaištingos reputacijos sąvokos apibrėžimą, svarstė piliečių gautus pasiūlymus.

Parengtos išvados ir dėl kai kurių Baudžiamojo kodekso straipsnių pakeitimo bei papildymo, siekiant prailginti terminą apkaltinamajam nuosprendžiui už korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas bei praplečiant teismams galimybes labiau individualizuoti bausmes už tokio pobūdžio nusikaltimus ir kt.

„Dabartiniame etape turime tikslą aktyvinti Antikorupcinės darbo grupės veiklą, todėl formuojame naują jos sudėtį ir raginame kuo aktyviau plačiąją visuomenę įsijungti į jos darbą. Be pilietiškai brandžių ir autoritetingų žmonių pagalbos, jų idėjų, siūlymų, būsime pasmerkti likti autsaideriais ir pralaimėtojais, ginant valstybę nuo korupcijos“, – kviečia aktyviai paremti Vyriausybės iniciatyvas kovoje su korupcija Premjero patarėjas G. Kalinauskas.

Forumas | Peticija | Pranešk apie kyšį
  Komentarai (5)
Autorius Gordy, 28-10-2014 21:20
Nuostabus jausmas, sivikenu visus. Dar ir Songaila su mumis dainavo Katedros aikštėje, Balčiūnienė žygiavo kartu. Dar du durneliai su raudonais plakatais stovėjo NE fašizmui , tikiuosi liko nepastebėti. Tiesą sakant kai mūsų eisena pasuko link Gedimino prospekto, kiek sunerimau. Bet policijos apsupty jautėmės itin saugūs :D prospekte pristatyta barikadų , kažkokių nevykusių stendų, bet juos apėjom ir iki pat Kudirkos aikštės dainavom patriotines dainas. Ir gaila tų, kurie nebuvo kartu, nes net bobulės su vėliavėlėm ėjo ir džiūgavo, smagumėlis. O kaip dabar ūžia mūsų šaunusis jaunimėlis Etnokultūros centre Sereikiškių parke jėėėėė, gražu, valioo Štai kaip reikia šventes švęsti. Didelis dėkui visiems dalyvavusiems.
Autorius Sahil, 07-11-2014 14:25
Nors gerbiu ir skaatiu Alką tačiau negaliu toleruoti jo palankumo savavaliaujantiems nacionalistams… Tapkit vieną kart pilietiškais. Negalima gerbti Tėvynės įstatymų neislaikančių asmenų. Nacioanalistai savo eiseną surengė SAVAVALIŠKAI, tad toleruoti to negalima. Visada mėgau jūsų portalą. Domiuosi etnologija, istorija. tačiau taikstytis su Jūsų palankumu savavaliaujantiems nacionalistams tikrai nenoriu. Sėkmės, ir siusimąstykit pagaliau! http://klackuotpo.com [url=http://tlbrslzz.com]tlbrslzz[/url] [link=http://aeoddsdeh.com]aeoddsdeh[/link]
Autorius Fran, 10-11-2014 22:01
36 straipsnisNegalima dtrusai ar trukdyti piliečiams rinktis be ginklo į taikius susirinkimus.Ši teisė negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu ir tik tada, kai reikia apsaugoti valstybės ar visuomenės saugumą, viešąją tvarką, žmonių sveikatą ar dorovę arba kitų asmenų teises ir laisves.Nu nustokit gi gal skleist melą.. pasiskaitykit Konstituciją http://qungcpq.com [url=http://vnqmeyhxxs.com]vnqmeyhxxs[/url] [link=http://vsyjpkm.com]vsyjpkm[/link]
Autorius Andreu, 29-11-2015 07:25
Thanks for being on point and on tarteg!
Autorius Forever, 21-05-2016 01:32
Heck yeah babye-e keep them coming!

Komentuoti
  • Venkite necenzūrinių žodžių.
Vardas:
Komentaras:

Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >
Joomla SEF URLs by Artio

reklama

Rekomenduojame