A. Skikas nuteistas dviems metams lygtinai Spausdinti
vasario 05, 2010

 Penktadienį buvusiam viceministrui Artūrui Skikui skirta dviejų metų bausmė jos vykdymą atidedant dvejiems metams.

Kaltinamasis teisme savo kaltę pripažino, o pinigų teigė prašęs kaip paramos savo atstovaujamos Liberalų ir centro partijos Šilutės skyriui.

A. Skikui taip pat teks sumokėti tūkstantį litų, kurio moralinei žalai atlyginti prašė nukentėjusysis V. Kalibatas bei 25 MGL (3250 litų) sumą į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.

Kyšį davęs Nacionalinio kraujo centro vadovas Vytenis Kalibatas buvo pateikęs 1000 litų ieškinį dėl neturtinės žalos atlyginimo.

Forumas | Peticija | Pranešk apie kyšį
  Komentarai (8)
Autorius Roland, 23-01-2013 12:35
„Stiprybės, tautiečiai, ir negoeirumkit“Kas gi šneka Tai tikėkimės pagrįši po mokslo Lietuvoje gyventi.Minėjai trūksta Lietuvoje skeptikų iš didžiosios S, galinčių oponuoti šarlatanų trydai.Manau reiktų nustoti čia mums, skeptikams, po šluotomis, bloguose, šnabždėti, kur 100 žmonių perskaito(gal pas tave daugiau, gali pasirodyti lankomumo statistiką).Pasauliniu mastu būtų greičiausiai neįmanoma, tačiau turim mažą valstybėlę, kurioje galime apsitvarkyti.Noriu pasakyti, kad reikia šviesti visuomenę, vaikyti vandens pardavėjus iš vaistinių ir t.tPradžiai tai ką galime padaryti praktiškai kalbėti.Bloguose labai mažos auditorijos renkasi, manau reiktų paskaitų miestuose, panaudojant kokias konferencijų sales ar pan.Na tu kol kas negali, bet grįši visgi po mokslų, čia šiaip mintys.Gal yra ir dabar žmonių, kurie galėtų, bet kažkaip niekas nieko nedaro, bent neteko girdėti.Ir šiaip melagiai ir apgavikai dažnai naglesni ir įžūlesni viešai apgaudinėti žmones.Pavyzdžiui skeptikas a.k.a blog.lrytas.lt/ateistas net savo vardą bijo pasakyti, ką kalbėti apie užlipimą ant pakylos..
Autorius xlgqnfm, 24-01-2013 11:04
QSloyd yjpjdywtzxrv
Autorius Natali, 10-03-2013 19:56
Tai aš ir ruošiuos grįžti Nenoriu čia ilgų pasakų pasakot, bet trpaumi galiu pasakyti, kad verčiau būčiau neišvažiavus. Bet jau ką bepadarysi, ką pradėjau, reikia ir užbaigti Na, aš savo vardo nebijau parodyti, užlipti ant pakylos irgi ne (nors šiaip perdėto viešumo niekada nesivaikau). Tiesiog, na, nežinojau, nuo ko pradėti, tai manau, kad galbūt pradžia gali būti čia. Grįžtu Kalėdoms, galvosiu, galbūt galima bus padaryti kokį nors susitikimą. Bet iki to dar daug laiko, ir, tikiuosi, aktyvių skaitytojų ir šiaip aktyvistų daugės
Autorius Lucy, 12-03-2013 21:59
Kaip šaunu!Išties tai norėčiau paantrint Vaidai. Nesuprantu, kur lieutviai žurnalistai žiūri.. tiek super talentingų žmonių figuruoja blogosferoj, bet panašu, kad spauda jų tyčia ar netyčia nemato.
Autorius waonvvrc, 13-03-2013 04:52
uefAbe avfbbhshrqbm
Autorius uvmfqhumyf, 14-03-2013 05:13
MLbetE , [url=http://dxrldhtjygzc.com/]dxrldhtjygzc[/url], [link=http://llrepivndoox.com/]llrepivndoox[/link], http://gbtuvyetonii.com/
Autorius grwexb, 24-06-2013 09:27
Jhvzad zhgfoakpxuid
Autorius Eddi, 20-05-2016 22:12
If I were a Teenage Mutant Ninja Turtle, now I'd say "Kbgnouawa, dude!"

Komentuoti
  • Venkite necenzūrinių žodžių.
Vardas:
Komentaras:

Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >
Joomla SEF URLs by Artio

reklama

Rekomenduojame